Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar İtirafı
Yaşam
011011 Haziran 2017, 11:49
Begenio Yöneticisi

Kaya Çilingiroğlu yıllar önce boşandığı kızı Zehra'nın annesi ve aynı zamanda yakın dostu Hülya Avşar ile ilgili samimi itiraflarda bulundu. Röportajında bol bol Avşar'dan bahseden Çilingiroğlu, eski eşi hakkında konuştukça aşka geldi. Hatta bir ara 'daha fazla konuşursam buradan çıkıp Hülya'ya gideceğim' diyerek espri yaptı.

Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu özel hayatına dair merak edilenleri Posta’ya anlattı. Çilingiroğlu, ‘Olmazsa olmaz’larını sıraladı.

Sokağa çıkmıyorum. Gece hayatım biteli 15 yıl oluyor. Akşam 10'da yatıyorum. Bir de gece hayatı aşırı pahalı. Onu karşılayacak gücüm yok. Evimde, daha mütevazı yerlerde arkadaşlarımla sohbeti seviyorum.

“HÜLYA EN İYİ DOSTUM”

Hülya hayattaki en iyi dostum. Her durumda bilirim ki arkamda Hülya var! Beni Zehra'dan ayırmaz. Sorun, Zehra'dan sonra hayatta en sevdiği insan olarak beni söyler, eminim. ‘Hülya kaderim mi acaba’ diye düşünmedim değil. Ama zor! Birlikteyken kedi-köpek gibi didişiriz. Misal, Ayvalık'a yazlığa çağırır beni, “Oğlanı da al gel” der. Giderim. İlk gün sanırsın ayağımı yıkayacak. İkinci gün normale döneriz. Üçüncü gün kovar beni.

“MEĞER DOSTLARIM DA HÜLYA’YI BEĞENİYORMUŞ...”

Kıskanç olsam o kadar yıl Hülya'yı taşıyamazdım. Hülya'yla beraber olduğum dönemleri düşünebiliyor musun! Günde 200 kişi arıyor. Telefonlar susmuyor. Hangi birini kıskanacaksın. Ama ayrılınca gördüm ki benim arkadaşlarım da meğer Hülya'yı beğeniyormuş… Evime gelip giden, soframa oturup yemek yiyen, sofrasına oturup yemek yediğim insanlar. Ama bunlar hep tecrübe. Üzücü tarafı şu sadece: Şaşırmıyorsun. Artık hiçbir şey beni kolay kolay şaşırtmıyor. 52 yaşındayım, hâlâ her gün bir şey öğreniyorum.

Olmazsa olmaz kurallarım vardır. Hiç evli bir kadınla olmadım. Bu konuda büyük de konuşurum. Zehra diye bir sevgilim olamaz. Evli bir kadınla ilişkim olamaz. 25 yaşından küçük bir kadınla bir ilişkim olamaz. Net! Bakıyorsun adam 60 yaşında, 21 yaşında bir kızla beraber. Utanır insan! Hayır, ne bulur ne paylaşırsın… 19 yaşında kızım var benim. Olacak şey mi!

“HÜLYA’YI ALDATTIM”

Hülya'yı kalben hiç aldatmadım. Fiziki anlamda evet ama ‘aldatma' o değil bence. Libido meselesi. Çok yanlış şeyler yapmış olabilirim. 27 yaşımızdan 42 yaşımıza kadar yoğun bir hayat yaşadık. Hayatımızın belki en güzel zamanlarını birlikte geçirdik. İyi ki varmış ya! Sen biraz daha böyle konuşursan, buradan kalkıp Hülya'ya gideceğim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorgunluğunuzu Yok Edecek 16 Taktik
Seks İşçisinin Şaşırtan İtirafları
Yıllardır Sırt Ağrısı Çekenlerin Derdine Deva Olacak 8 Hareket
FACEBOOK YORUMLARI
BEGENİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapın veya kaydolun.
Henüz yorum yazılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
ETİKETLER
Sosyal İçerik Platformu
© 2013-2019. Tüm hakları Begenio.com'a aittir.
Begenio tarafından üretilen içerikler, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin